Naše služby

bile-rovnatka

Nabízíme ortodontickou léčbu:

  • vysoce efektivními, estetickými, fixními i snímatelnými aparáty (rovnátka)více informací,
  • odstraňování zubních pigmentací,
  • ordinační i domácí bělení zubů,
  • estetické fazetyvíce informací,
  • korekce drobných vad chrupu.

kaminekNaším cílem je nabídnout Vám co nejkvalitnější a nejefektivnější ortodontickou léčbu s využitím moderních postupů. Zajišťujeme komplexní léčbu všech typů ortodontických anomálií, vad v postavení zubů, zubních oblouků a čelistí. Naše praxe má dlouholetou tradici a je vybavena nejmodernějším vybavením. Disponujeme také laboratoří a RTG přístrojem.

Poskytujeme ortodontické konzultace pro děti i dospělé s následným stanovením nejlepšího léčebného plánu. Poskytujeme péči vyškolených asistentek, jako např. individuální instruktáž čištění zubů, odstranění pigmentací, zubního kamene, bělení zubů, lepení ozdobných kamínků na zuby.

V naší ortodontické praxi o Vás bude pečovat lékař s atestací v oboru ortodoncie.


Jak probíhá léčba

fazetka

Ortodontista neopravuje zuby ve smyslu vrtání a výplní. Pro úspěšnou léčbu je třeba mít zdravý chrup bez kazů. V případě, že se lékař později rozhodne pro léčbu fixním aparátem, budou k Vašim zubům dlouhodobě připevněny kovové materiály, a proto je za potřebí zuby na tuto dobu připravit.

Krok 1 – návštěva u nás – konzultace s ortodontistou

Při první návštěvě u nás zhodnotíme stav Vašich zubů a dásní, prověříme Vaše čelisti a profil obličeje. Bude se věnovat také myofunkční problematice – vztahu mezi funkcí a polohou jazyka, rty a způsobem dýchání, polykání atd. a tvarem vašich zubů a celého zubního oblouku a budeme pečlivě sledovat Vaši mimiku a myofunkční návyky. Po zhodnocení Vám sdělíme, zda doporučujeme ortodontickou léčbu a v případě že ano, dáme Vám veškeré informace o pravděpodobné době léčby a času, kdy je vhodné s ní začít.

Krok 2 – vyšetření a otisk chrupu

pigmentyDisponujeme pracovištěm s tzv. panoramatickým rentgenem. Připravíme rentgen Vaší hlavy v oblasti čelistí, na tomto rentgenu budou všechny vaše zuby včetně jejich kořenů a i ty založené, zatím neprořezané (zejména u malých dětí). Dále si připravíme sádrový model otisku Vašeho chrupu.

Obojí nám pak umožní pečlivé studium Vašeho chrupu a doporučení nejlepší léčby.

Krok 3 – léčba

Nyní již můžeme zahájit vlastní léčbu, která povede k Vašemu perfektnímu úsměvu …