MUDr. Yasir IBRAHIM
+420 596 784 603 / +420 725 409 733
ortodoncie-ibrahim@seznam.cz
COVID-19: Aktuální informace

Vážení pacienti,

vzhledem k současné situaci bude ordinace dočasně uzavřena.

Těm z Vás, kterým jsme zrušili termín NASAZENÍ FIXNÍHO APARÁTU, prosím volejte na naše tel. čísla 725 409 733, 596 784 603, dostanete náhradní termín.

Pacienti, kteří jsou objednaní na KONTROLY FIXNÍCH APARÁTŮ (rovnátka napevno, zámečky), po Velikonocích z naší strany termíny platí. Ti, kterým jsme termín zrušili, se mohou začít objednávat na nový termín kontroly.

Kontroly SNÍMACÍCH APARÁTŮ (sundávacích rovnátek) jsou do odvolání pozastaveny, v případě problémů konzultace na tel. 725 409 733.

Pacientům, kteří byli a jsou v následujícím měsíci DUBNU a KVĚTNU objednáni na SUNDÁNÍ FIXNÍCH APARÁTŮ, do odvolání termín rušíme. Sledujte proto naše webové stránky pro aktuální informace.

Pro pacienty objednané na VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ A KONZULTACE termíny platí.

V akutních případech volejte. K dispozici jsme na tel. 596 784 603 nebo 725 409 733 od 7 do 13 hod. kromě pátku.
Nadále platí přísná bezpečnostní nařízení, proto Vás prosíme o dodržování dokonalé ústní i osobní hygieny. Sledujte svůj zdravotní stav, chráníte sebe i nás. Prosíme, do čekárny vcházejte jednotlivě a dodržujte rozestupy 2m.
Budeme dělat vše proto, abychom Vás nezklamali a byli jste spokojení. Pro aktuální info průběžně sledujte náš web.

Přejeme pevné nervy a pozitivní náladu
Váš Ibrahim TEAM

Naše služby

bile-rovnatka

Nabízíme ortodontickou léčbu:

  • vysoce efektivními, estetickými, fixními i snímatelnými aparáty (rovnátka)více informací,
  • odstraňování zubních pigmentací,
  • ordinační i domácí bělení zubů,
  • estetické fazetyvíce informací,
  • korekce drobných vad chrupu.

kaminekNaším cílem je nabídnout Vám co nejkvalitnější a nejefektivnější ortodontickou léčbu s využitím moderních postupů. Zajišťujeme komplexní léčbu všech typů ortodontických anomálií, vad v postavení zubů, zubních oblouků a čelistí. Naše praxe má dlouholetou tradici a je vybavena nejmodernějším vybavením. Disponujeme také laboratoří a RTG přístrojem.

Poskytujeme ortodontické konzultace pro děti i dospělé s následným stanovením nejlepšího léčebného plánu. Poskytujeme péči vyškolených asistentek, jako např. individuální instruktáž čištění zubů, odstranění pigmentací, zubního kamene, bělení zubů, lepení ozdobných kamínků na zuby.

V naší ortodontické praxi o Vás bude pečovat lékař s atestací v oboru ortodoncie.


Jak probíhá léčba

fazetka

Ortodontista neopravuje zuby ve smyslu vrtání a výplní. Pro úspěšnou léčbu je třeba mít zdravý chrup bez kazů. V případě, že se lékař později rozhodne pro léčbu fixním aparátem, budou k Vašim zubům dlouhodobě připevněny kovové materiály, a proto je za potřebí zuby na tuto dobu připravit.

Krok 1 – návštěva u nás – konzultace s ortodontistou

Při první návštěvě u nás zhodnotíme stav Vašich zubů a dásní, prověříme Vaše čelisti a profil obličeje. Bude se věnovat také myofunkční problematice – vztahu mezi funkcí a polohou jazyka, rty a způsobem dýchání, polykání atd. a tvarem vašich zubů a celého zubního oblouku a budeme pečlivě sledovat Vaši mimiku a myofunkční návyky. Po zhodnocení Vám sdělíme, zda doporučujeme ortodontickou léčbu a v případě že ano, dáme Vám veškeré informace o pravděpodobné době léčby a času, kdy je vhodné s ní začít.

Krok 2 – vyšetření a otisk chrupu

pigmentyDisponujeme pracovištěm s tzv. panoramatickým rentgenem. Připravíme rentgen Vaší hlavy v oblasti čelistí, na tomto rentgenu budou všechny vaše zuby včetně jejich kořenů a i ty založené, zatím neprořezané (zejména u malých dětí). Dále si připravíme sádrový model otisku Vašeho chrupu.

Obojí nám pak umožní pečlivé studium Vašeho chrupu a doporučení nejlepší léčby.

Krok 3 – léčba

Nyní již můžeme zahájit vlastní léčbu, která povede k Vašemu perfektnímu úsměvu …